مجله اینترنتی

با فروش متری مسکن در بورس همه خانه‌دار می‌شوند

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تشریح جزییات فروش متری مسکن در بورس گفت: با فروش متری مسکن در بورس، منابع خرد در امتداد اقتصاد کشور یعنی تولید، حرکت می‌کند و مردم به خانه‌دار شدن امیدوار می‌شوند.
ایلنا: سید مهدی هدایت درباره آخرین اقدامات قرارگاه جهادی مسکن اظهار کرد: قرارگاه جهادی مسکن در حال انجام فعالیت است و بخشی از موضوع مسکن اساتید دانشگاه هم در این قرارگاه پیگیری خواهد شد.

وی افزود: کار قرارگاه جهادی مسکن همواره پیگیری موضوع مسکن شهر تهران است و همچنین طبق تفاهمنامه‌ای که با دانشگاه داریم، در این قرارگاه به مفاد این تفاهمنامه در حوزه مسکن هم پرداخته می‌شود.

هدایت در مورد فروش متری مسکن در بورس توضیح داد: منابع خرد در کشور، درحال‌حاضر بر علیه اقتصاد کشور است یعنی به سمت دلار، سکه و طلا می‌رود و بازار این اجناس را به هم می‌ریزد. در فروش متری مسکن در بورس، فرد به مرور زمان می‌تواند خانه‌دار شود. با فروش متری مسکن در بورس، منابع خرد در امتداد اقتصاد کشور یعنی تولید، حرکت می‌کند و مردم به خانه‌دار شدن امیدوار می‌شوند.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ادامه داد: فروش متری مسکن روی پلتفرم بورس انجام خواهد شد و سال گذشته، زیرساخت‌های این کار را فراهم کردیم. تلاش کردیم پروژه‌هایی که در بورس عرضه می‌کنیم، پروژه‌هایی باشد که همه آنها، پروانه و سند داشته باشند و فوندانسیون آن هم ریخته شود، تا مردم رشد این پروژه‌ها را ببینند و به سرمایه‌گذاری امیدوارتر شوند.

وی در ادامه تاکید کرد: وقتی پروژه تمام شد و فرد مقداری از خانه را خریداری کرد، یا خود را به مرحله‌ای می‌رساند که بتواند یک واحد خریداری کند و اگر نتوانست ما یک بازارگردان داریم که درصد خانه خریداری‌شده در بورس را به قیمت روز از مالک خریداری می‌کند و فرد می‌تواند پول را در پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کند و با انجام این کار در نهایت می‌تواند در یک پروژه خانه‌دار شود.

هدایت با تاکید بر اینکه مسکن موتور محرک اقتصاد کشور است. خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری و خرید مسکن در بورس باعث می‌شود که پول و سرمایه به جای بازار ارز به سمت تولید و اشتغال حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *